Monika Bedečová

Herečka

Zjistěte víc

Rodačka z Nižbora, která se ve svých 25-ti letech jednou nohou odstěhovala do Nového Jáchymova a přesto, že má Nižbor pouhých 7 km daleko, hledala nějaké pouto díky kterému by stále zůstala ,,Nižboračkou“ – srdcem i duší.

Jako malá chodila do dramatického kroužku, a představovala si jak bude zářit na pódiu. Jediné s čím z dramatického kroužku odchází, je však tvorba maňásků ze zimních rukavic. Proto jí možnost zapojit se do divadelního souboru NA ROHU U NÁS ihned zaujala.
Po dokončení povinné školní docházky, vystudovala obor Aranžérství, který ale nebyl její šálek kávy. Proto si následně dodělala střední školu v oboru Podnikání. Při studiu zjistila, že jí komunikace s lidmi baví a naplňuje. Nastoupila tedy po škole do banky jako tzv. Klientský pracovník. Svou pílí a ochotou se během dvou let posunula o další pozici výš a aktuálně, již přes tři roky pracuje jako bankéřka.
Je velmi emotivní, přátelská, loajální, občas moc sebekritická a impulsivní. Rodina je pro ní vždy na prvním místě. Miluje cestování, divadlo, čtení a jídlo – hodně jídla.

Kontakt:

herci@narohuunas.cz