MODELKA XXL

16

Prosinec

O hře

„Vždycky jsem věděla, že Věstonická Venuše tady byla dřív než Elle, Playboy nebo Harper‘s Bazaar! Chci rovnoprávnost pro svoje stehna! Plnotučná one woman show!
Venda Koblížková kdysi chtěla být modelka. Ve dvanácti letech k tomu měla pěkně našlápnuto. Od té doby nabrala asi třicet pět kilo a dvacet let. Dvacet let diet a sebemrskačských pohledů do zrcadla. Každé dítě má své sny, některé však s přibývajícím věkem a stoupajícím Body Mass Indexem, brzy vezmou za své... Venda se ještě jednou pokouší vystoupit ze začarovaného kruhu svých jo jo efektů, mindráků a milostných karambolů a přihlásí se do soutěže Miss XXL. A taky že se dostane do finále! Právě teď sedí doma a nahrává na kameru medailonek finalistky. Bude to jakože zpověď kořeněná humorem a spoustou sexy pohledů, tak si to nějak přestavuje. Ve výsledku spustí smršť šílených historek a gagů…
“Nositele autorských práv k dílu zastupuje DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura z.s., Krátkého 1, Praha 9.”

Slavnostní premiéra

16. prosince od 19:00 hod v sále obce Nižbor.

Repríza

17. prosince od 19:00 hod v sále obce Nižbor.

Předprodej vstupenek

Vstupenky na 17.12. bude možné zakokupit od 14.12. od 20:00 na našich webových stránkách. Vstupenky na 16.12. jsou již plně vyprodány.

17

December

Modelka XXL